Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BRITA GRAHN, matta, rölakan, 1950-tal, dekor av ränder i grönt, gult, orange, beige och brunt, signerad bg brita grahn, 240 x 170 cm
Smärre slitage, fransar saknas
806790
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här