Rölakanmatta Brita Grahn

Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn
Rölakanmatta Brita Grahn

Klubbat för:

12 500 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

BRITA GRAHN, matta, rölakan, 1950-tal, dekor av ränder i grönt, gult, orange, beige och brunt, signerad bg brita grahn, 240 x 170 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, fransar saknas

806790

Päivämäärä:

2020-09-13