Rölakanmatta tillskriven Inga-Mi Varenius

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

INGA-MI VARENIUS, tillskriven, matta, rölakan, 1950-60-tal, geometrisk dekor i grålila, gult, grönt, brunt och blått, signerad IV, 243 x 167 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, nya fransar

806792

2020-09-13