Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
INGA-MI VARENIUS, tillskriven, matta, rölakan, 1950-60-tal, geometrisk dekor i grålila, gult, grönt, brunt och blått, signerad IV, 243 x 167 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, nya fransar
806792
2020-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner