Ulla Parkdal rölakanmatta

Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta
Ulla Parkdal rölakanmatta

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULLA PARKDAL, matta, rölakan, dekor i gröna, blå och grå nyanser, signerad UP, 305 x197 cm

Smärre slitage

806794

2020-09-13