Disney figurer

Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer
Disney figurer

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUTIKSDEKORATIONER, 3 st, 1990-tal, Disney figurer, Musse Pigg, Kalle Anka och Tiger, märkta Disney, längd ca 37-58 cm

Slitage, sprickor, färgbortfall

806802

2020-08-31