Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
BUTIKSDEKORATIONER, 3 st, 1990-tal, Disney figurer, Musse Pigg, Kalle Anka och Tiger, märkta Disney, längd ca 37-58 cm
Slitage, sprickor, färgbortfall
806802
2020-08-31