Rölakanmatta Sverige 1950-60-tal

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

9 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1950-60-tal, geometrisk dekor i klarrött, grått och blått, 250 x 143 cm

Smärre slitage

806806

2020-09-13