Sture Haglundh

Sture Haglundh
Sture Haglundh
Sture Haglundh
Sture Haglundh
Sture Haglundh
Sture Haglundh

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STURE HAGLUNDH (1908-78): Abstrakt, signerad och otydligt daterad Sture Haglundh, olja på pannå, ca 115x64 cm

Färgbortfall

806807

2020-08-31