Vitrinskåp England 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft, 2-delad, överdel med spröjsade glas, underdel med 2 lådor, nyckel medföljer, höjd ca 200, 96 x 41 cm

Slitage, märken

806816

2020-09-08