Lage Lindell, serigrafi,

Lage Lindell, serigrafi,
Lage Lindell, serigrafi,
Lage Lindell, serigrafi,
Lage Lindell, serigrafi,

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L L, serigrafi, provtryck, bladmått ca 49,5x34 cm

Löst blad, ställvis med missfärgningar, skador i nedre kant

806833

2020-09-06