Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L L, serigrafi, provtryck, bladmått ca 49,5x34 cm
Löst blad, ställvis med missfärgningar, skador i nedre kant
806833
2020-09-06