Rolf Trolle Stockholm

Rolf Trolle Stockholm
Rolf Trolle Stockholm
Rolf Trolle Stockholm
Rolf Trolle Stockholm
Rolf Trolle Stockholm
Rolf Trolle Stockholm

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF TROLLE (1883-1972), Vy över Stadshuset, strax innan kronorna fästs, 1918, olja på duk, signerad och daterad -18, ca 18x20 cm

806843

2020-08-31