Kolonnskåp 1800-tal

Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal
Kolonnskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets andra hälft, Karl Johan-stil, fanerat i mahogny, ovalt, bakomliggande hyllplan, höjd ca 146, 54x41cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérbortfall
Nyckel finnsa tt hämta i Utlämningen

806847

2020-09-01