Pär Thorell

Pär Thorell
Pär Thorell
Pär Thorell
Pär Thorell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR THORELL (1923-1969): "PETIT DEJEUNE ...", signerad THORELL -50, olja på duk, ca 34x31 cm

806873

2020-08-31