Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1800-tal, gustaviansk, förgylld, oval form, pärlbandsdekor, pastellagedekor av rosett, två ljusarmar, ca 69x41 cm
806876
2020-09-01