Gustaviansk spegellampett

Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett
Gustaviansk spegellampett

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, gustaviansk, förgylld, oval form, pärlbandsdekor, pastellagedekor av rosett, två ljusarmar, ca 69x41 cm

806876

2020-09-01