Stolpar med kedjor

Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor
Stolpar med kedjor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLPAR med KÄTTING, 3 st, 1900-talets första hälft, gjutjärn, höjd på stolpar ca 110, kedjornas längd ca 145 cm

Väderrelaterat slitage

806882

2020-09-09