Wallroth

Wallroth
Wallroth
Wallroth
Wallroth
Wallroth
Wallroth

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): "Utsigt af Filipstads kyrka och Bergmästaregård vid sjön Daglösen", monogramsignerad och daterad Chr. Wallroth 95, olja på pannå, ca 30x20 cm

Kuntoraportti

Kantskador

806911

Päivämäärä:

2020-09-01