Wallroth
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): "Utsigt af Filipstads kyrka och Bergmästaregård vid sjön Daglösen", monogramsignerad och daterad Chr. Wallroth 95, olja på pannå, ca 30x20 cm
Kuntoraportti
Kantskador
806911
Päivämäärä:
2020-09-01