Reinhard Arnesen

Reinhard Arnesen
Reinhard Arnesen
Reinhard Arnesen
Reinhard Arnesen
Reinhard Arnesen
Reinhard Arnesen

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

REINHARD ARNESEN (1867-1936): Fjordmotiv, signerad och daterad R Arnesen -19, olja på duk, ca 34x56 cm

Zustandsbeschreibung

Oramad, fläckar, ytslitage, dukskada

806913

2020-09-01