Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
REINHARD ARNESEN (1867-1936): Fjordmotiv, signerad och daterad R Arnesen -19, olja på duk, ca 34x56 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad, fläckar, ytslitage, dukskada
806913
2020-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner