Karl-Ingemar Johansson collier

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

KARL-INGEMAR JOHANSSON, collier, silver, Göteborg, 1960-tal, längd 52 cm, vikt ca 37 g

Något slitage.

806914

2020-09-20