Tamburmajor i gjutjärn

Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn
Tamburmajor i gjutjärn

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAMBURMAJOR, tidigt 1900-tal, gjutjärn, höjd ca 170 cm

Bruksslitage

806920

2020-09-07