Matbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1920/30-tal, björkfanér, krysskopplade ben, höjd ca 71, diameter ca 100 cm

Bruksslitage

806932

2020-09-07