Samtida konstnär akvarell

Samtida konstnär akvarell
Samtida konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Samtida): "Jag hade alltid som en inre oro. - Ja tänk, jag tycker att man borde slå ihop alla storhelger till en enda!, signerad och daterad- 98, akvarell, ca 42x30 cm

806937

2020-09-01