VIKSPEGEL 1900-talets mitt

VIKSPEGEL 1900-talets mitt
VIKSPEGEL 1900-talets mitt
VIKSPEGEL 1900-talets mitt
VIKSPEGEL 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSPEGEL, 1900-talets mitt, tredelad, glas, bakstycken i trä, höjd ca 75, största bredd ca 98 cm

Smärre slitage

806940

2020-09-01