Byrå omkring 1900
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, 30/40-tal, sengustaviansk stil, bemålad, räfflade avfasade hörn, beslag i mässing, droppformationer, skiva i kålmordsmarmor, höjd ca 76, 84x45
Nyckel saknas, renoverad
806943
2020-09-01