Byrå omkring 1900

Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900
Byrå omkring 1900

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, 30/40-tal, sengustaviansk stil, bemålad, räfflade avfasade hörn, beslag i mässing, droppformationer, skiva i kålmordsmarmor, höjd ca 76, 84x45

Nyckel saknas, renoverad

806943

2020-09-01