Tavla Christian Tilemann-Petersen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN TILEMANN-PETERSEN (1874-1926): olja på duk, signerad och daterad 1921, ca 40 x 31 cm

806954

2020-09-30