Tavla båtmotiv

Tavla båtmotiv
Tavla båtmotiv
Tavla båtmotiv
Tavla båtmotiv
Tavla båtmotiv
Tavla båtmotiv

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, båtmotiv, olja på pannå, monogramsignerad CT, ca 19x14 cm

färgbortfall

806956

2020-09-30