Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, grön glasmassa på foten, dekor med vindruvsklasar, höjd 18,5 cm
Nagg/ojämnheter i foten på cirka 5 glas
806957
2020-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här