Remmare 11 st

Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st
Remmare 11 st

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REMMARE, 11 st, 1900-talets mitt, grön glasmassa på foten, dekor med vindruvsklasar, höjd 18,5 cm

Nagg/ojämnheter i foten på cirka 5 glas

806957

2020-09-30