Tavla Carsten Henrichsen

Tavla Carsten Henrichsen
Tavla Carsten Henrichsen
Tavla Carsten Henrichsen
Tavla Carsten Henrichsen
Tavla Carsten Henrichsen
Tavla Carsten Henrichsen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARSTEN HENRICHSEN (1824-1897): "Den Röde Port, Dyrehaven", Danmark, monogramsignerad samt daterad 1881, olja på duk, ca 37x26cm

Krackelering

806958

2020-09-30