Johan Ossian Andersson oljemålning
2020-09-30
806963
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): motiv av fiskebåtar, olja på duk, signerad och daterad J.Ossian 1932, ca 99x66 cm
Duklagning med retusch, krackelering