Litografi Mogens Balle

Litografi Mogens Balle
Litografi Mogens Balle
Litografi Mogens Balle
Litografi Mogens Balle
Litografi Mogens Balle
Litografi Mogens Balle

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MOGENS BALLE (Danmark, 1921-1988): Komposition, signerad Balle, daterad 76, 175/175, ca 44 x 56 cm

Gulnad passepartout

806979

2020-09-07