ANGELO MANGIAROTTI Tre chair Agapecasa
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ANGELO MANGIAROTTI, "Tre 3", stolar, 4 st, för Agapecasa, Italien, samtida, signerade samt stämpelmärkta, stomme i massiv svartlackerad ek, svart kärnläder, rygghöjd ca 80, bredd ca 53, sitthöjd ca 50 cm
Ingår i temaauktionen "Wish List"
Smärre/obetydligt slitage,
807015
2020-09-07