Johan Lundgren gouache

Johan Lundgren gouache
Johan Lundgren gouache
Johan Lundgren gouache
Johan Lundgren gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHAN LUNDGREN (1920-1989): komposition, signerad och daterad Lundgren-53, gouache, ca 37x25 cm

Ej examinerad ur ram, åldersrelaterat slitage på papper, gulnad passepartout, ram med lösa fogar

807022

2020-09-07