Fat Delft Blauw fajans

Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans
Fat Delft Blauw fajans

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, fajans, Holland, Delft, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 30 cm

Nagg, sprickor

807057

2020-09-05