Eero von Boehm oljemålning

Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning
Eero von Boehm oljemålning

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

EERO VON BOEHM (1949-2012) "milk", signerad, olja på pannå, 175x122 cm

Proveniens: nuvarande ägare förvärvat direkt av konstnären

807061

2020-10-18