Orientmatta antik Heriz

Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz
Orientmatta antik Heriz

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

35 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, antik, 375 x 280 cm

Lagningar, ställvis slitage, båda kortsidorna något reducerade

807069

2020-09-13