Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ORIENTMATTA, Heriz, antik 1910-20-tal, 192 x 145 cm
smärre bruksslitage
807090
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här