Orientmatta antik 1910-20-tal Heriz

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ORIENTMATTA, Heriz, antik 1910-20-tal, 192 x 145 cm

smärre bruksslitage

807090

2020-09-13