Joan Miro Constellations

Joan Miro Constellations
Joan Miro Constellations
Joan Miro Constellations
Joan Miro Constellations

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Constellations", 1959, signerad samt numrerad 82/150, färglitografi, litteratur: Mourlot 192, mått ca 43x35 cm

Ingår i temaauktionen "Wish List"

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

807094

2020-09-07