Lisa Larson skulptur

Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur
Lisa Larson skulptur

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Tonåring", skulptur, patinerad brons, signerad och numrerad Lisa Larson No 523, höjd ca 27 cm

807119

2020-09-01