Arkitektskåp
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARKITEKTSKÅP, 1900-talets mitt, lackerad ekfanér, med 15 utragbara lådor, höjd ca 126, 110x70 cm
Ingår i temaauktionen "Wish List"
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken samt etikettlappar på enstaka lådor
807149
2020-09-08