Arkitektskåp

Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp
Arkitektskåp

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

ARKITEKTSKÅP, 1900-talets mitt, lackerad ekfanér, med 15 utragbara lådor, höjd ca 126, 110x70 cm

Ingår i temaauktionen "Wish List"

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken samt etikettlappar på enstaka lådor

807149

2020-09-08