Punschmuggar GAB

Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB
Punschmuggar GAB

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

PUNSCHMUGGAR, 9 st., silver, GAB, 1960-tal, invändigt förgyllt, höjd ca 4, diameter ca 4,5 cm, vikt ca 250 g, i etui

Ingår i temaauktionen "Wish List"

Kuntoraportti

Bruksslitage, märken

807154

Päivämäärä:

2020-09-07