Punschmuggar GAB
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
PUNSCHMUGGAR, 9 st., silver, GAB, 1960-tal, invändigt förgyllt, höjd ca 4, diameter ca 4,5 cm, vikt ca 250 g, i etui
Ingår i temaauktionen "Wish List"
Kuntoraportti
Bruksslitage, märken
807154
Päivämäärä:
2020-09-07