Glasservis

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

SVEN PAMLQVIST "Grå Rhapsody", glasservis, 23 dlr, Orrefors 1950-tal, gråtonad glasmassa, bestående av: 6 ölglas, 6 rödvinglas, 2 vitvinsglas, 3 dessertvinsglas, 6 selterglas, ett ölglas med nagg medföljer

Zustandsbeschreibung

807167

2020-09-02