Lindorm Liljefors, vintermotiv

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Vintermotiv med nötskrikor, signerad och daterad Lindorm L. -42, olja på duk, 90 x 70 cm

807172

2020-09-13