Räknemaskin

Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin
Räknemaskin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÄKNEMASKIN, Aktiebolaget Original-Odhner, Göteborg, 1900-talets första hälft, mörkblå lackerad metall, längd 35 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

807174

2020-09-07