SIGURD GÖRANSSON

SIGURD GÖRANSSON
SIGURD GÖRANSSON
SIGURD GÖRANSSON
SIGURD GÖRANSSON

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGURD GÖRANSSON, Förseke, Nybrofabriken, byrå "Charmant" i ek samt spegel "Schlager" i ek, 1960-tal, mått byrå höjd ca 55, 57x32, mått spegel ca 44x112 cm

Bruksslitage

807181

2020-09-08