Maurice Blanchard

Maurice Blanchard
Maurice Blanchard
Maurice Blanchard
Maurice Blanchard

Klubbat för:

950 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MAURICE BLANCHARD (1903-69): Konstnären - Montmartre, signerad och daterad Maurice Blanchard 1967, gouache, ca 33x25 cm

Zustandsbeschreibung

807186

2020-09-01