Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MAURICE BLANCHARD (1903-69): Konstnären - Montmartre, signerad och daterad Maurice Blanchard 1967, gouache, ca 33x25 cm
Zustandsbeschreibung
807186
2020-09-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner