Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TALLRIKAR (6 djupa, 2 flata), porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i famille rose med pagoder i flodlandskap, diameter ca 23 cm
Nagg, slitage
807188
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här