Klaffbord omkring 1900

Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900
Klaffbord omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, björk, skiva med laminat, på trissor, höjd ca 74, 80x68,5 cm, 2 klaffar á 27 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

807195

2020-09-07